RADCA PRAWNY

NASZ ZESPÓŁ – O KANCELARII

Kancelaria Radców Prawnych M. Sadowska, J. Foedke działająca w formie spółki cywilnej została założona w 2008 roku przez radców prawnych Magdalenę Sadowską i Justynę Foedke. Nasza Kancelaria jest nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się kancelarią specjalizującą się w świadczeniu kompleksowej obsługi prawnej osób fizycznych, małych i średnich firm oraz jednostek samorządu terytorialnego jak i jednostek budżetowych. Pomoc prawna świadczona przez nas oparta jest na stale poszerzanej wiedzy oraz różnorodnym doświadczeniem praktycznym. Bogata praktyka pozwala nam na kompetentną pomoc przed sądami powszechnymi i administracyjnymi, urzędami oraz w relacjach z kontrahentami.

Magdalena Sadowska

Wspólnik Kancelarii, Radca prawny. Ukończyła studia prawnicze na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Aplikację radcowską odbyła przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Poznaniu i w 2008 roku uzyskała uprawnienia do wykonywania zawodu radcy prawnego. Numer wpisu na listę radców prawych:
Pz-Kl 2460/08.

Justyna Foedke

Wspólnik Kancelarii, Radca prawny. Ukończyła studia prawnicze na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Aplikację radcowską odbyła przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Poznaniu i w 2004 roku uzyskała uprawnienia do wykonywania zawodu radcy prawnego. Numer wpisu na listę radców prawnych: Pz-Kl 335/04

Paulina Winter

Radca prawny. Ukończyła studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Pracownik Kancelarii od 2009 roku. Aplikację radcowską odbyła przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Poznaniu i w 2019 roku uzyskała uprawnienia do wykonywania zawodu radcy prawnego. Numer wpisu na listę radców prawnych: Pz-4797.